Doprava, při objednávce nad 1499 Kč, ZDARMA

Informace

O nás:

Vítejte u LuckyFit - místo, kde se vám zdraví opravdu dostane pod kůži - ale v dobrém slova smyslu! Zde se děje něco úžasného - tvoříme skvěle chutné a zároveň zdravé ovocné rolky. Ale než vám o tom povíme více, dovolte nám, abychom vám řekli náš příběh.

Bylo to jednoho krásného dne, kdy jsme si uvědomili, že běžně dostupné sladkosti nejsou pro naše ratolesti to pravé. Tak jsme vzali věci do svých rukou. Chtěli jsme něco, co je nejen chutné, ale také zdravé. I tak se zrodil LuckyFit.

Naši ideální zákazníci? Rodiče, kteří chtějí pro své děti to nejlepší. Rodiče, kteří se starají o to, co jejich děti jí. Rodiče, kteří vědí, že správná výživa je důležitá pro jejich děti a jejich budoucnost.

Ale proč jsme tak unikátní? No, naše rolky jsou ze 100% ovoce, bez lepku, přidaného cukru a konzervantů. A ano, jsou také vegan. 

A proč byste měli zvolit právě nás? Protože se nejen staráme o to, co vaše děti jí, ale také se staráme o to, jak to jí. Naše rolky jsou nejen zdravé, ale také chutné. Jsou baleny v poutavých obalech, které si vaše děti zamilují. A to nejlepší na tom je, že jsou skvělé na cesty, do školy, na výlety, nebo jen tak na svačinu.

Takže, milí rodiče, připojte se k nám na cestě za lepším a zdravějším světem pro naše děti. Vyberte LuckyFit - protože vaše děti si zaslouží jen to nejlepší!

 

Ondřej Maška

Zakladatel

 

LuckyFit_logo_CMYK

 

Kontaktní údaje:

Ondřej Maška
Ostrava 700 30
Česká republika
IČO: 07152159
DIČ: 9501305924
Telefon: +420 739 232 564