Doprava, při objednávce nad 1499 Kč, ZDARMA

Velkoobchod

Vítejte ve Velkoobchodní Sekci Luckyfit!

Pokud jste podnikatel, obchodník nebo majitel obchodu hledající kvalitní produkty za konkurenční velkoobchodní ceny, jste na správném místě. Naše velkoobchodní sekce je speciálně navržena tak, aby vyhovovala potřebám B2B zákazníků s důrazem na flexibilitu, širokou nabídku a vynikající zákaznický servis.

Proč se stát naším velkoobchodním partnerem?

- Exkluzivní Ceny: Užijte si přístup k našim speciálním velkoobchodním cenám a zvyšte marži vašeho podnikání.

- Množstevní Slevy: Objednávejte více a šetřete více s našimi atraktivními množstevními slevami.

- Personalizovaný Přístup: Každý velkoobchodní partner získává osobního manažera, který je připraven pomoci s jakýmkoli dotazem nebo speciálním požadavkem.

- Široký Sortiment: Máme širokou nabídku produktů, které neustále aktualizujeme, abychom vyhověli trendům trhu a požadavkům zákazníků.

- Rychlá Doprava: Rozumíme, že čas jsou peníze. Proto se zavazujeme k rychlému zpracování a expedici vašich objednávek.

Jak začít? Stát se naším velkoobchodním partnerem je snadné! Stačí se zaregistrovat a po schválení vaší registrace jednoduše objednáváte za velkoobchodní ceny.

Potřebujete Pomoc? Pokud máte jakékoli dotazy nebo potřebujete pomoc, neváhejte nás kontaktovat na email nebo telefonní číslo. Náš tým je zde, aby vám pomohl a zajistil, že vaše velkoobchodní zkušenost s námi bude co nejlepší. Děkujeme, že zvažujete LuckyFit jako svého velkoobchodního partnera.

Těšíme se na úspěšnou spolupráci!

PhotoRoom_20231203_14234721411AF2-F0B8-4E17-95AB-D245385755B4

 

 zdzrtdfzrtfd

 

Kontakty 

Ondřej Maška

Tel: +420 739 232 564

Email: info@luckyfit.cz